Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 173 ürün listeleniyor.

Neodyum Mıknatıslar

Firmamız Dünya Magnet olarak ithal ettiğimiz neodyum mıknatıs güçlü bir çekim alanına sahiptir. Manyetik çekiciliği o kadar büyüktür ki başkalarıyla karşılaştırılamaz.

Neodyum mıknatıslar düzensiz ve kontrolsüz bir şekilde birbiriyle çarpışırsa kırılmalar meydana gelebilir. Neodyum mıknatıs çeşitleri kesinlikle yakılmamalı veya ateşe atılmamalıdır. Zehirli gazların salınması ve küçük bir patlama riski vardır. Neodyum mıknatıslar genellikle kalp pili kullanan kişilerin, elektronik cihazların (telefon, televizyon, monitör vb.), manyetik saat ve aksesuarların, kredi kartlarının, disketlerin ve benzeri cihazların yakınına yerleştirilmemelidir.


 Neodyum mıknatıslar ileri teknoloji ile bir miktar cevherin birleşimi ile üretilmekte olup ülkemizde ithal edilerek satışa sunulmaktadır. Neodyum Mıknatıslar Disk, kare, dikdörtgen, blok, gömme gibi çeşitli boyut, boyut ve şekillerde envanterimiz düzenli olarak güncellenmektedir. İhtiyaçlarınıza göre ölçüleri uygun fiyata sunuyoruz.

 

Neodyum Mıknatıslar Kullanım Alanları

 Neodimyum mıknatıs çeşitleri hobi için uygun olduğu gibi aynı zamanda matbaa, kutu, ambalaj, tekstil, otomotiv, endüstriyel üretim, bilimsel deneyler, bilimsel fizik, 1. sınıf manyetik görevler, 2. sınıf manyetik görevler, 3. sınıf gibi uygulamalar için de uygundur. Sınıf mıknatıs ödevi, 5. sınıf mıknatıs ödevi, 6. sınıf mıknatıs ödevi, 7. sınıf mıknatıs ödevi için kullanılır.

Güçlü bir neodyum mıknatıs nerede bulunur? Neodyum mıknatıs ne ise yarar? Neodyum mıknatıs nedir? Neodyum Mıknatıs Fiyatları nedir? gibi sorulara en detaylı bilgi ve yönlendirmeleri almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.


Neodyum mıknatıslar (mıknatıs) Diğer mıknatısların aksine, bu N35 çekici ve nikel kaplıdır. Nikel kaplama, mıknatısın ± daha fazla çekime sahip olmasını sağlar. Neodimyum mıknatıslar Tuzlu suda test edilmiştir, 75°C'ye (165°F) kadar ısıya dayanacak şekilde üretilmiştir. 


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.