Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Mıknatıslı Ürünler
Dünya Magnet, mıknatıslı ürünler kategorisinde zengin bir ürün yelpazesi sunar. Neodyum, ferrit, alnico gibi farklı mıknatıs türleri ve çeşitli şekillerde ürünler mevcuttur. Endüstriyel, ofis, ev ve okul gibi birçok alanda kullanılabilirler. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ürünler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Dünya Magnet ile mıknatıslı ürün ihtiyaçlarınızı karşılayın ve işlerinizi daha verimli hale getirin.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 52 ürün listeleniyor.

MIKNATISLI ÜRÜNLER


Mıknatıslı ürünlere olan talebin, onların günlük hayatımızı son derece kolay ve işlevsel bir hale getirmesiyle birlikte bir artış trendine girdiğini görmekteyiz. Hayatın yoğun temposu içinde günlük işlerimizde basit yardımcılara olan ihtiyacımız mıknatıslar kullanılarak yapılan ürünlerin çeşitliliğine de diyebiliriz.

 Bugün büyük sanayi tesislerinden orta ölçekli fabrikalara, gıda sektöründen sağlık sektörüne, tarımdan tekstile, ofis ortamlarından evlerimize hatta gün içinde stresimizi atmak için dahi mıknatıslara ve onlardan üretilmiş olan çeşitli ürünlere hayatımızın her alanında rastlamakta ve ihtiyaç duymaktayız.

Mıknatıslı ürünleri özel olarak tasarlanmış olup, birçok alanda kullanabilirsiniz. Dilerseniz güzel vakit geçirmek için bu araçları kullanabilirsiniz. Manyetik özelliği olan bu malzeme metal yüzeylere kolaylıkla yapışır. Bu özelliği sayesinde bu ürünler dekoratif amaçlı kullanılabilir. Mıknatıslar sayesinde yaratıcı, göze hoş gelen tasarımlar yaratmak mümkündür. Yukarıdaki modelleri kendiniz yapabilir veya hazır modelleri kullanarak farklı parçalar yapabilirsiniz.
 İşte çeşitli amaçlar için kullanabileceğiniz çok güzel ve renkli mıknatıslar. Manyetik setin birbiriyle entegre olabilen ürünlerini kullanmak da çok güzel. Bu çeşitler arasında hobi ve eğlence amaçlı kitler bulunmaktadır. Bazı oyuncaklarda ayrıca çocukların belirli kavramları öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış manyetik öğeler bulunur.

 Mıknatısların temel çalışma prensibi olan manyetik çekim alanı kuvveti, onların çoğu kez herhangi bir ilave enerji kaynağına ihtiyaç duymadan kullanımlarını sağlamakta ve böylece onları çantamızda dahi taşıma imkanı sunmaktadır.
Günümüzde mıknatıslı ürünler deyince günlük yaşantımızı kolaylaştıran ürünleri sıralayabiliriz.  Bu ürünlerin başında mutfaklarımızda metal eşyaları, özellikle bıçak gibi kesici olanları duvara sabitlemek için kullanılan metal tutucuları, dolaplarımızın üzerine astığımız dekoratif magnetleri günlük yaşantıda sıklıkla kullanmaktayız.

Manyetik ayırıcılar metalurji, madencilik, kömür hazırlama tesisi, enerji santrali, seramik, cam, çimento, yapı malzemeleri, kimya endüstrisi, gıda ve yem işleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yeni ortaya çıkan atık yönetimi endüstrisinde, demir parçaların geri dönüşümü için manyetik ayırıcılara da ihtiyaç vardı. Manyetik ayırıcılar, büyük demir ve çelik işletmelerinin yanı sıra metal madenleri, enerji santralleri, hafif sanayi, refrakter malzemeler ve diğer sanayilerde önemli bir rol oynamıştır. Manyetik ayırıcılar, çeşitli endüstrilerdeki taşıyıcılarda, malzeme taşıma ve demir taşıma demirlerinde demir paslarını sürekli çekmek için kullanılabilir.

 

Mıknatıslı Ürün Fiyatları - Mıknatıs Fiyatları En Ucuz

Hem yaşam alanlarımızı güzelleştirmek hem de kullanım kolaylığı sağlamak adına adeta kurtarıcı niteliğinde olan Mıknatıslı Ürünler; pek çok farklı renk ve model çeşitliliği ile karşımıza çıkmaktadır.  

Oldukça kuvvetli neodyum mıknatıs çeşitleri ve boru mıknatıslar gibi ihtiyacınız olan tüm mıknatıs modellerini uygun fiyatlar dahilinde hemen satın alabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilmiş olan çok satan mıknatıs çeşitleri, farklı renk ve kalınlık seçenekleri ile her kesime ve kullanım alanına hitap edebilmektedir. 

Mıknatıs Ürünlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?


Hobi imalatı manyetik çeşitlerin yoğun olarak kullanıldığı bir alandır. Ayrıca bu kategoride eğlence amaçlı kullanılabilecek modeller de bulunmaktadır. Eğlence amaçlı olarak da gerilim mıknatısı denilen ürünler tercih edilebilir. Stres taşları olarak da bilinen bu tasarımlar, ellerinizi meşgul ederek ve eğlendirerek stresi azaltmaya yardımcı olur.
 Manyetik Toplar, eğlence için kullanılabilecek başka bir üründür. Bu model küçük küplerden oluşmaktadır. Bu küpler renk sınıflandırmasında kullanılır. Benzer amaca sahip manyetik toplar da eğlence için uygundur. Farklı renkteki topları birleştirerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Bu kategoride akla gelen ilk ürün buzdolabı magnetidir. Bu modellerin seçimi büyüktür. Buzdolabı mıknatısları, baskılı kağıdı düz bir mıknatısın üzerine yapıştırarak veya belirli bir desende mıknatıslar ekleyerek yapılabilir. Ayrıca metal yüzeylerde dekoratif amaçlı renkli magnetler kullanılabilir.
İsteklerinize uygun kaliteli mıknatıs çeşitlerini Dünya Magnet üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca ürün özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mıknatıs çeşitleri hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ve kullanım amacınıza en uygun mıknatıslı ürünler için hemen bizleri ziyaret edebilirsiniz. Yüklenmiş kapların altına, kap altına girmeden temizleyebilen manyetik süpürge temizleyici arıyoruz. Amacı, kabın altındaki toprağı temizlemektir, bu yüzden büyük parçaları almak için uzun tutacağı ve toprağı gerekli kılmalıyız. Birden fazla parça seçmek için yeterince güçlü olmalıdır.

 

MIKNATISLI ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Mıknatıslı süpürücüler, elektronik ürünlerin montaj atölyeleri ve lityum pilin veya onun malzemesinin üretim hattı gibi üretim ortamındaki küçük ve küçük demir dolguların temizlenmesi için uygulanır. Manyetik çubuğun içinde, sızdırmaz paslanmaz çelik boruya sahip kalıcı mıknatıs kaplı manyetik bir kaynak vardır.

Manyetik kuvveti sayesinde, manyetik çubuk malzemelerdeki küçük demir dolgusunu çekebilir, böylece malzeme saflığı artırılabilir ve akış aşağı ekipman korunabilir. Manyetik çubuk giriş, çıkış veya dağıtım borularına ayrı ayrı sabitlenebilir. Ayrıca manyetik ızgaralar, çekmece manyetik ayırıcılar, akışkan manyetik ayırıcılar ve rotasyon manyetik ayırıcılar yapmak için kullanılabilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.