Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 60 ürün listeleniyor.
KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS
Neodim mıknatıslar, daha fazla çekicilik ve yüksek zorlama özelliğine sahip manyetik elemanlardır. Manyetik özellikleri sayesinde, neodim mıknatısı endüstriyel sektörde en çok kullanılan piyasadaki en güçlü olandır.

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI
Neodim mıknatıslar, ferrit gibi diğer mıknatıslarla eşit boyutta, bazı durumlarda daha küçük olsa bile, daha güçlüdür, daha fazla dayanıma dayanabilir.

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ
Neodim mıknatıslar daha sonra dağıtılmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için üretim sürecinin farklı aşamalarından geçmelidir. İlk örnekte, ham maddeler veya nadir topraklar eritildiği bir fırına sokulur, kalıplarda elde edilen malzemenin dökülmesi ve katı parçaların oluşturulması için soğutulur. Daha sonra, yukarıda elde edilen katı kütleden çok ince bir toz üretilir ve bu durum, durumun sıvıya dönüştüğü sinterleme fazından geçer. Bu işlemde, parçacıklar manyetik olarak hizalanır ve yoğun parçalar oluşturmak için birbirine bağlanır. Bu parçalar ısıl işleme tabi tutulur, istenen şekil ve ebatta kesilir ve son olarak korozyona karşı işlemlere tabi tutulur. Sonunda mıknatıslanırlar ve mıknatıs yaratılır. Daha sonra kalitesini belgelemek için test edilmiştir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.