Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 16 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

DÜZ DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS

Düz delikli neodyum mıknatıs, genellikle düz ve yuvarlak olmak üzere çeşitli şekillerde üretilir. Bu mıknatıslar, yüksek manyetik özellikleri nedeniyle çeşitli uygulamalarda kullanılır. Özellikle endüstriyel makinelerde, manyetik ayırma işlemlerinde, manyetik tutucularda ve manyetik güçlendiricilerde sıkça kullanılır.
Neodyum mıknatıslar, nadir toprak elementleri olarak bilinen lantanit grubunun bir parçası olan neodimyum, demir ve bor elementlerinin birleşmesiyle oluşur. Bu mıknatıslar, diğer manyetik malzemelere göre çok daha güçlüdür ve aynı zamanda daha küçüktürler. Bu özellikleri nedeniyle, daha küçük ve daha güçlü mıknatıslara ihtiyaç duyulan uygulamalarda sıklıkla kullanılır.

Düz delikli neodyum mıknatıslar, manyetik kuvvetlerini daha iyi yönetmek ve uygulama gereksinimlerini karşılamak için deliklerle donatılmıştır. Bu delikler, mıknatısların daha kolay ve güvenli bir şekilde monte edilmesine ve yerleştirilmesine olanak tanır.

Dünya Magnet firması, düz delikli neodyum mıknatıs üretiminde yüksek kalite standartlarına sahiptir. Firma, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Ayrıca, ürünlerinde yüksek kalite kontrol standartları uygulayarak, müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı taahhüt etmektedir.
Sonuç olarak, Dünya Magnet firması, düz delikli neodyum mıknatıs üretiminde lider bir firmadır. Ürünlerinde yüksek kalite standartları uygulayarak, müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Eğer ihtiyacınız varsa, firma ile iletişime geçerek düz delikli neodyum mıknatıslar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Nadir toprak kalıcı manyetik bir malzeme olan Nd-Fe-B, yüksek manyetik enerji ürününe, zorlayıcı kuvvete ve iyi mekanik özelliğe sahip yüksek enerji yoğunluğuna sahiptir ve dünyanın en güçlü kalıcı mıknatısıdır; endüstri ve elektronik teknolojisi.

DÜZ DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI

Ayrıca, elektro kaplama Zn, NiCuNi, NiSn, fosfat kaplama, kimyasal kaplama kaplama, elektroforez epoksi kaplama tercih edilebilir. Yüksek Hcj, yüksek (BH) maksimum, düşük sıcaklık katsayılı, düşük ağırlık kaybına sahip mıknatıs ürünleri, makine, video, ses, iletişim, tıbbi cihaz, OA, manyetik ayırıcı vb. Gibi farklı alanlarda kullanılabilir.

DÜZ DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Şirket kurulduğundan bu yana sinterlenmiş NdFeB mıknatısının araştırma ve geliştirilmesine kendimizi adadık. Bol deneyimler ve istikrarlı teknik zanaat ile, blok, halka, segment ve müşteriler tarafından talep edilen diğer bazı şekiller gibi farklı şekillerde son derece hassas ve karmaşık şekilli sinterlenmiş NdFeB mıknatıs üretebilir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.