Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Cırt Bantlar
Dünya Magnet, cırt bantlar kategorisinde birinci sınıf ürünler sunar. Yüksek yapışma gücüne sahip cırt bantlar, çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Geniş ürün yelpazesi, farklı boyutlardaki cırt bantları ile müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilen cırt bantlar, uzun ömürlüdür ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir.
Dünya Magnet ile cırt bant ihtiyaçlarınızı karşılayın ve işlerinizi daha verimli hale getirin.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 15 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

CIRT BANTLAR

Cırt bantlar, her iki yüzeyi de yapışkanlı olan, iç kısımları ise birbirine kenetlenen biri yumuşak diğeri sert kancalardan oluşan bir tasarıma sahip olan bir üründür. Günümüzde pratik kullanımları sebebiyle çok tercih edilmektedirler. Cırt bantların iç yüzeyleri birbirine temas ettiklerinde sert kancalı kısım yumuşak olan kısma kenetlenerek yapışırlar.  Tek kullanımlık olmadıkları için bu özellikleri cırt bantların uzun süre kullanılmalarını sağlamaktadır. Cırt bantların defalarca kullanılabilme özellikleri de onları birçok sektörde ve alanda vazgeçilmez yapmaktadır.

Cırt Bantlar Nerelerde Kullanılır? - Cırt Cırt Bant Nerede Satılır

Tekstilde: Esnek bir tasarıma sahip olan cırt bantlar suya, ısıya ve esnemeye karşı son derece yüksek dayanımları sayesinde mont, palto, pantolon, çanta, bebek kıyafetleri, ayakkabı gibi birçok ürünün yapımı aşamasında sıklıkla kullanılmaktadırlar. Cırt bantlar bu tür ürünlerde hem kullanım kolaylığı hem de dayanıklılığı sayesinde çokça tercih edilmektedirler.
Ev ve Ofislerde: Pencereler için kullanılan sinekliklerin kolayca açılıp kapanmasını sağlamak için cırt bantlar sıklıkla tercih edilmektedir. Kolay açılıp kapanmalarına rağmen asla kendi kendilerine açılmayan güvenilir bir kullanımları vardır. Yine ev ve ofislerde eşyaların , çerçevelerin, kırılabilecek vazo ve biblo gibi süs eşyalarının sabitlenmelerini sağlamak için de sıklıkla cırt bantlar tercih edilmektedir.
Taşıtlarda: Özellikle bagaj içindeki eşyaların hareketini engellemek ya da onları organize etmek için kullanılan cırt bantlar, yine araçlarda döşemeleri sabitlemek için de sıklıkla tercih edilmektedir. Yine bu kulanım alanlarına ilave olarak bahçelerde, ambalaj ve paketlemede, mobilya sektöründe, hobi ürünlerinde, kısacası ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.