Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Metal Toplayıcı Mıknatıslar
Dünya Magnet, metal toplayıcı mıknatıslar kategorisinde yüksek kaliteli ürünler sunar. Güçlü manyetik alanları sayesinde metal parçaları toplayabilir ve ayrıştırabilirler. Endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılır ve farklı boyutlarda ve şekillerde mevcuttur. Dayanıklı malzemelerden üretilen mıknatıslar, uzun ömürlüdür ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir.
Dünya Magnet ile metal toplayıcı mıknatıs ihtiyaçlarınızı karşılayın ve işlerinizi daha verimli hale getirin.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

METAL TOPLAYICI MIKNATISLAR

Metal toplayıcı mıknatıs ürünleri bazen süpürge mıknatıs, manyetik metal toplayıcı mıknatıs isimleri ile de bilinmektedir. Genel prensip olarak zeminde bulunan ya da dökülmüş olan çok farklı boyutlardaki ve çeşitlilikteki metalleri toplamak için imal edilmiş son derece kullanışlı bir ürün çeşididir.
Metal toplayıcı mıknatısların tekerlekli tasarımları zeminde kolaylıkla hareket etmelerini olanaklı hale getirmektedir. Metal toplama işlemi sonrasında toplanan tüm metal parçalarını tek bir hareketle istediğiniz yere bırakmanızı sağlayacak şekilde bir tasarıma sahiptirler.

Metal Toplayıcı Mıknatıslar Kullanım Alanları

İşi metallerle olan birçok sektörün baş yardımcısı diyebileceğimiz bir ürün olan metal toplayıcı mıknatısların kullanıldığı sektörlerin bazılarını şöyle sıralayabiliriz:
Konfeksiyon ve Tekstil Üretim Haneleri: Üretim esansında etrafa saçılan iğne, çıtçıt, metal düğme, perçin gibi parçaların, yerdeki kumaş atıklarının arasından kolayca toplanmalarını sağlaması sayesinde sıklıkla bu sektör çalışanları tarafından tercih edilmektedir.
Atölyelerde: Gün içerisinde yoğun ve dağınık çalışma temposunun ardından çivi, vida, somun, pul veya çalışma takımlarının kolaylıkla toplanmasını ve atölyenin daha güvenli hale gelmesini sağlar.
Garaj ve Oto Tamirhanelerinde: Metal toplayıcı mıknatısların bir başka kullanım alanı da otomobil tamirhaneleri ve garajlardır. Araçların tamiri ve bakımı esnasında dökülen parçaların etrafa dağılmasını önlemek için sıklıkla metal toplayıcı mıknatıslardan yararlanılır. Gün sonunda garajınızın daha güvenli ve temiz olmasını sağlamak için elinizin altında mutlaka böyle bir yardımcıya ihtiyaç duyacaksınız.

Dilerseniz evinizde bile bir metal toplayıcı mıknatısı elinizin altında güvenlik amaçlı bulundurabilirsiniz. Bugün birçok kullanıcının sadece evlerinde etrafa düşüp gözden kaybolan iğnelerin, çivilerin veya küçük çocuklar tarafından yutulma riski bulunan minik metal parçalarını toplamak için bir metal toplayıcı mıknatısa sahip olduğunu görmekteyiz. Gırgır, süpürge gibi eşyaların, metal parçalarını çekmeme riskini göz ardı etmek istemeyen birçok annenin yardımına koşan metal toplayıcı mıknatıslar sizin için de bir ihtiyaçsa Dünya Magnet sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.