Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 29 ürün listeleniyor.

Ferrit (Oxit Kömür) Mıknatıslar

Ferrit kömür mıknatıs nedir? Ferrit mıknatıs ne ise yarar?  Kömür mıknatıs nedir? Ferrit (Oxit Kömür) Mıknatısların çeşitleri ve fiyatları hakkında daha hakkında detaylı bilgi almak ve vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçerek uygun magnet seçimi yapabilirsiniz.
Ferrit mıknatıs en güçlü kara pas tipi mıknatıslardan biridir. Oldukça güçlü olan bu mıknatıs grubu kırılgandır ve korozyona eğilimlidir. Güç ve görünüm açısından neodimyum mıknatıslardan daha düşük olmasına rağmen, ekonomik özelliklerinde üstündür.
 Bu mıknatıslar şu anda çoğu endüstriyel motorda kullanılmaktadır. Ayrıca yuvarlak çeşitleri halen buzdolabı Hediyelik Süs Eşyası magneti, bebek şekeri, nikah ve nişan şekeri, kına magneti gibi süs ve süslemenin her aşamasında kullanılmaktadır. Aynı zamanda el işi sevenlerin yapışmasını istediğiniz her obje için  vazgeçilmez bir üründür.

Neodyum Magnetin Ferrit Magnetleri Farkı


Kömür mıknatıslar yapı olarak neodyum mıknatıslardan farklıdır. Kömür mıknatısların genişliği, neodyum mıknatısların genişliği gibi tam olarak ölçülemez. Mıknatısın genişliği üründen 0,5 mm daha küçük olduğu için ürün boyutundan farklılık gösterebilir.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.