Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 77 ürün listeleniyor.

YUVARLAK NEODYUM MIKNATIS

Neodyum mıknatıslar piyasada mıknatıslar neodim demir bor veya NdFeB mıknatıslar adıyla bulunabilir. Neodyum, "nadir topraklar" olarak bilinen malzeme kategorisinin bir parçasıdır. Nadir toprakların adı doğadaki konsantrasyonlarından dolayı değil, bunların kimyasal bağlarla bağlandıkları diğer malzemelerden ayrılmasında ortaya çıkan zorluktan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, neodyum mıknatısların en ucuz olmadığı ancak manyetik kuvvetlerinin en güçlü olduğu söylenebilir, bu güç zaten birkaç santimetrelik bir mıknatısta bulunur. Yapmanız gereken, size en uygun forma bakmak. Aşağıdaki formları sunuyoruz: diskler, koniler, halkalar, silindirler, küboitler ve bloklar, küpler ve küreler. Kendinden yapışkanlı mıknatıslarımız bile birçok kullanım için çok yönlüdür çünkü pratik olarak her yere yapışırlar.

YUVARLAK NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI

Nadir toprak mıknatısları da ev kullanımı için popülerdir. Dikkatli olun ve güvenlik ve mıknatısların doğru kullanımı için birkaç talimat izleyin. Güçleri nedeniyle barış yapıcı kişilerin bunları kullanmasına veya neodim mıknatıslarını alevlerin yakınında kullanmasına izin verilmesi önerilmez. Çocukların büyük neodim mıknatıslarıyla temas etmelerine izin verilmez, kaynak yapılması yasaktır. Mıknatıslarımız birçok deney yapmak veya küçük nesneler oluşturmak için kullanılabilir veya küreler, küpler ve paralel parçalar gibi birçok farklı şekli bir araya getirerek dekoratif bir nesne oluşturabilirsiniz. İğneleri veya metal parçalarını deneyebilir ve alabilirsiniz ya da bir yürüyüş sırasında neodim diskinize bağlı kalan her şeyden şaşıracaksınız. Yapışmayan nadir toprak mıknatısları hemen hemen tüm yüzeylere yapışacaktır. Sadece koruyucu filmi çıkarınız ve mıknatısı tutturunuz ve aynı tipte bir mıknatısla kombinasyon halinde pratik kapatma olarak kullanınız. Halkalar alternatif tıpta kullanılır, farklı modeller sayesinde ve çap ve kalınlık ölçüleri geniş bir kullanım alanı sunar.

YUVARLAK NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ
Endüstri ve meraklılar neodim mıknatısların yerini alamazlar çünkü güçleri geleneksel mıknatıslara göre oldukça yüksektir. Yeni teknolojiler aslında neodimyum mıknatısları geliştirme ve daha yüksek bir maksimum sıcaklığa erişmelerini sağlama planına sahiptir. Birçok bilim adamı bir çözüm üzerinde çalışıyor ve bu mıknatısların kalitesini ve gücünü artırmak için yakın bir gelecekte bir cevap bulabileceklerinden eminler. Bu nedenle, neodim mıknatıslar, güç açısından sadece çok güçlü değiller, aynı zamanda, cep telefonları ve bilgisayar bileşenlerinin imalatı gibi birçok alanda da kullanılıyorlar. Motorlar ve enerji teknolojisi ile ilgilenen laboratuvarlar şimdi neodim mıknatıslar olmadan çalışmayı düşünemezler. Örneğin, bir sabit sürücünün veya bir amplifikatörün hızı ve gücü, süper güçlerine sahip küçük bir mıknatıs kullanımı sayesinde geliştirilmiştir. Bu mıknatısların dikkat çekici yanı, nikel, çinko veya bakır kaplama sayesinde garantili atmosferik maddelere karşı dirençleridir. Bu mıknatıslar bu basit metalik renkte şık görünüyor. Diğer malzemelerle birleştirilmeye uygundurlar. Onları sihirbaz numaralar için kullanmaya ne dersin? Mıknatıslarımız şüphesiz orijinal bir hediye fikridir ve her zaman takdir edilmektedir

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.