Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 14 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Tabaka Mıknatıs

Hem büyük hem de küçük formlarda reklam ve promosyon amaçlı kullanılabilen, esnek ve kesilebilir şekiller için tasarlanmış, ayrıca dekoratif ve hobi malzemelerinin dolap üzerine yapıştırılması için tasarlanan magnetlerdir.
Birkaç farklı montaj özelliği ile üretilen ürün modelleri, montaj özelliği ile rulo veya levha olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Kullanım alanı ve amacına göre yüzlerce farklı ürün çeşidinden oluşan disk magnet modelleri günlük hayatta ve hobi faaliyetlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.
Manyetik tabakaya manyetik toz eklenen ürünler, kalıcı manyetik yüzeye sahip olarak yüksek çekicilik ve tutuculuk özelliği ile tasarlanmış ürünlerdir.
Esnek bir işlevle tasarlanan manyetik katmanlar, bir UV kaplama ile tasarlanmıştır.

Makas ve plotter ile kolayca kesilebilen ürünler, son derece hafif ve pratik olarak tasarlanmış olup, süs eşyaları ile uyumlu ucuz kalıplar ile düzgün ve ölçülü kalıplarda çok pratik kesim işlemleri ile kullanılabilmektedir.Tabaka Mıknatıs Fiyatları
Tabaka magnet fiyatları ürünlerin model özelliklerine ve montaj özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır.
Ürünlerin boyutsal özellikleri ve malzeme kalitesi farklı fiyatların çizilmesini sağlayan önemli kriterlerdir.
Rulo formda çok çeşitli boyut fonksiyonlarına sahip büyük yassı mıknatıs çeşitleri, kullanıcı tercihlerini karşılamak için artan fiyatlarla sunulan ürünlerdir.
Ürünlerin marka ve malzeme özellikleri fiyatların yukarı ve aşağı yönde belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Genel olarak her bütçeye uygun fiyat aralığına sahip olan ürünler, dekorasyon imalatından dekorasyon sektöründe yüzlerce farklı firmada kullanılmak üzere üretilmektedir.
Tabaka Mıknatıs Fiyatları , Magnet Metre Fiyatları, İstanbul Magnet Fiyatları Aklınıza takılan tüm tabaka mıknatıs çeşitlerini Dünya Magnet ‘te bulabilirsiniz.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.