Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 18 ürün listeleniyor.
TABAKA MIKNATIS

Manyetik tabaka termo-plastik bir bağlayıcı içinde takviyeli bir stronsiyum ferrit manyetik tozudur ve daha sonra bir yüzeyde çok kutuplu mıknatıslanmış ince bir tabaka oluşturur. Manyetik olarak alıcı yüzeyleri çekecek ve tutacak esnek bir manyetik tabakadır. Manyetik tabaka bir manyetik yüze sahiptir ve manyetik olarak çekmek için kendisine karşı koyulabilir, ancak normal olarak ferromanyetik bir yüzeye (yumuşak çelik sac, demir sac vb.) Karşı konur.

TABAKA MIKNATIS FİYATLARI

Tüm esnek manyetik tabaka versiyonları ultra-mor (UV) kaplamaya sahiptir - bu, tabakayı temiz tutmaya yardımcı olur (ele aldığınızda parmakların karartılması olmaz) - aynı zamanda malzemeyi vinil destek, yapışkan destek, vb. Gibi diğer malzemelerle dönüştürmeye de yardımcı olur ). Manyetik tabaka malzemesi makas, bıçak ve özel plotter kesici ile kolayca kesilebilir. Ucuz kalıplar kullanılarak düzenli şekiller kesilebilir.

TABAKA MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Esnek manyetik tabaka farklı yüzeylerde gelir. Düz esnek manyetik yaprağın yapışkan veya vinil yüzeyi yoktur - genellikle kendi spesifikasyonlarını veya gereksinimlerini karşılamak için dönüşüm yoluyla kendi yapışkanlarını veya baskılı vinillerini eklemek isteyen baskı şirketleri tarafından kullanılır. Yapışkan sırtlı esnek manyetik tabaka, manyetik olmayan yüzeye eklenen standart bir akrilik yapışkan sırt tabakasına sahiptir. Bu tür yapışkan destekli esnek manyetik tabaka gerektiği şekilde diğer malzemelere veya yüzeylere yapıştırılabilir (örneğin hafif parçaları manyetik hale getirir).

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.