Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

POT MIKNATIS
Teknik olarak güçlü manyetik kancalar ile metal yüzeyler üzerinde kullanılabilmektedir. Ofis ve mutfak araç gereçleri, giyim eşyalarına uygun bir şekilde takabilirsiniz. Pot mıknatıs fiyatları ile ilgili güncel ücretlendirmeleri web sitemizde bulabilirsiniz. Pot mıknatıs diğer bir isimlendirme ile kanca mıknatısı ifade etmektedir. Askı kanca mıknatıs ürün temini yapabilirsiniz. Stokta mıknatıs ürünlerimiz bulunmaktadır.

POT MIKNATIS FİYATLARI
Çelik tencere mıknatısın yapışkan kuvvetini kalın bir demir yüzeye doğrudan temas ettiğinde arttırır. Belirtilen yapıştırma kuvveti, fincan mıknatısın yapışacağı yüzeye dik olarak ölçülmüştür. Mıknatısı yana doğru hareket ettirmek çok daha az kuvvet alır. Bu nedenle, tavanda kullanmak yerine bir duvarda kullanırsanız, bir pot mıknatısını daha az zorlayabilirsiniz.

POT MIKNATIS ÇEŞİTLERİ
Güçlü, kompakt ve esnek. Bunlar neodimyum mıknatıslarımızın kalite özellikleridir. Neodim kupası mıknatısları, mıknatıs tabanı, mıknatıs çekme, dış mekan ataşmanları ve diğer birçok uygulama için uygundurlar. Farklı tipler sunuyoruz - iplikli havşa başlı mıknatıstan dişli tabanlı mıknatıs tabanından, lastik kaplamalı mıknatıs sistemlerine ve sert ferrit bardak mıknatıslarına. Ek olarak, farklı modellerde neodim veya ferritten yapılmış manyetik yassı çubuklar sipariş edebilirsiniz. Bu, gereksinimlerinize en uygun ürünleri seçmenize olanak sağlar.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.