Neocube Sihirli Küre Hobi Magnet Çap 5mm (1set,150 adet)

Fiyat:
195,90 TL + KDV
Neocube 5mm 150 Parça Neodyum Mıknatıs Hobi Seti - 1. Kalite Büyük Boy Küre Mıknatıslar
DİKKAT : PİYASADA SATILAN UCUZ 3mm LİK MİNİK SETLERDEN DEĞİLDİR !
Neocube 150 Parça (5mm) - Yeni nesil 3 boyutlu puzzle

Piyasada daha ucuz satılanlar 3mm olanlardır. Bu model en çok ilgi gören modeldir. Açıklamanın sonundaki videoyu mutlaka izleyiniz. Yapacaklarınız hayal gücünüzle sınırlı. 

Microsonic Magic Magnet NeoCube en büyük amacı stresi yok etmektir. çok güçlü Neodymium mıknatıslardan üretilmiş küreden oluşmaktadır. Neodymium küreleri birbirine ekleyerek, aklınıza gelen her türlü şekli yaratabilir, Magnet Cube ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Stresten uzak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 
Magnet Cube stres atmak, hayal gücünü zenginleştirmek ve çocukların zihinsel gelişiminde eğitim amaçlı kullanmak için yaratılmış mükemmel bir 3 boyutlu puzzle?dır. Ortaya çıkardığınız her farklı şekil sadece bir sonrakini bulmanız için sizi kışkırtacak. 
Sonsuz yaratım potansiyeli ile Magnet Cube yaratıcılığınızın ve sezginizin henüz keşfedilmemiş yollarını ortaya çıkaracak.

Microsonic Magic Magnet Cube ile yapabilecekleriniz yalnızca hayal gücünüzle sınırlı. Kendinizi mıknatısların çekimine bırakın ve neler yapabileceğinizi görün. Magnet Cube ile vazgeçilmez bir hobi edineceksiniz.
Keşfedilmemiş Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın! 
GENEL ÖZELLİKLER: 
Stresten Uzaklaşın?Beyin Gücünüzü Arttırın...
Magnet Cube ile beyin jimnastiği yaparak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Sol Beyin: ardışık, mantıksal, matematiksel, konuşma ve dil öğrenme gibi fonksiyonlarla yükümlüdür ve tekten tüme gider.
Sağ Beyin: Hafıza, hisler, görüntüler ve farkında olmadığımız fonksiyonları yönetir, şekilleri tanır ve tümü görür.
Magnet Cube ile her yeni şekil oluşturduğunuzda zihin egzersizi yapar, sağ ve sol beyin fonksiyonlarınızı aynı anda kullanırsınız.
Diğer Özellikler
Stok Kodu5011
MarkaDünya Magnet
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.