Manyetik Açılı Kaynak Tutucu Mıknatıs, 75 Lbs Büyük Boy Manyetik Gönye 35 KG.

Fiyat:
129,90 TL + KDV
GÜÇLÜ KAYNAK GÖNYESİ:  Kaynak Mıknatısı, 75 lbs'(35 KG) ye kadar herhangi bir demirli metal nesneyi tutabilir ve destekleyebilir. Bu güçlü mıknatıslar ağır hizmet tipi kaynak konumlandırıcısı sağlam bir şekilde yapışır ve elle kullanmadan kaynak yapılmasını sağlarken, parlak kırmızı renk onu daha kolay bulmanızı sağlar.

GÜVENLİ VE PRATİK: Kaynak mıknatısları ve kelepçeleri metali kavrayabilir ve güvenli bir şekilde çalışmanız için ihtiyacınız olan açıda tutabilir. Ayrıca, mıknatıs karelerinin parlak kırmızı rengi mıknatısı kolayca bulmanızı sağlayarak kaynak işinizi daha verimli ve hassas bir şekilde yapmanızı sağlar.

ÜÇ AÇI: Ağır hizmet tipi ok tasarımı çelik manyetik kareler, kolay erişim için malzemeyi 45°, 90° ve 135°'de destekler. Kare mıknatıs, kaynak, montaj ve markalama işleri için çift taraflı tutucu olarak kullanılabilir.

ÇOK AMAÇLI: Kaynak mıknatısları parçaları birbirine bağlayarak verimli çalışma ve iş güvenliğini artırmak için ellerinizi serbest bırakır ve ayrıca çelik plakaları ayırmak için bir yüzer olarak kullanılabilir veya kaynak, montaj ve markalama işleri için çift taraflı tutucu olarak kullanılabilir.

PREMIUM KAYNAK ALETİ: Toz boyalı kaplamalı yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış kaynak mıknatısı, bu manyetik kaynak karesi dayanıklı, uzun ömürlü ve pasa ve korozyona karşı dayanıklıdır. Güçlü kaynak mıknatısları, kaynak işinizi daha verimli ve hassas hale getirir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu8083
MarkaDünya Magnet
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.