Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Köşeli Neodyum

Dünya Magnet, köşeli neodyum mıknatıslar kategorisinde lider bir firmadır. Yüksek manyetik güce sahip olan mıknatıslar, özellikle endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Geniş ürün yelpazesi, farklı boyutlardaki köşeli mıknatıslar ile müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilen mıknatıslar, uzun ömürlüdür ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir.
Dünya Magnet ile köşeli neodyum mıknatıs ihtiyaçlarınızı karşılayın ve işlerinizi daha verimli hale getirin.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 60 ürün listeleniyor.

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS

Neodim mıknatıslar, daha fazla çekicilik ve yüksek zorlama özelliğine sahip manyetik elemanlardır. Manyetik özellikleri sayesinde, neodim mıknatısı endüstriyel sektörde en çok kullanılan piyasadaki en güçlü olandır.

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI

Neodim mıknatıslar, ferrit gibi diğer mıknatıslarla eşit boyutta, bazı durumlarda daha küçük olsa bile, daha güçlüdür, daha fazla dayanıma dayanabilir.

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Neodim mıknatıslar daha sonra dağıtılmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için üretim sürecinin farklı aşamalarından geçmelidir. İlk örnekte, ham maddeler veya nadir topraklar eritildiği bir fırına sokulur, kalıplarda elde edilen malzemenin dökülmesi ve katı parçaların oluşturulması için soğutulur. Daha sonra, yukarıda elde edilen katı kütleden çok ince bir toz üretilir ve bu durum, durumun sıvıya dönüştüğü sinterleme fazından geçer. Bu işlemde, parçacıklar manyetik olarak hizalanır ve yoğun parçalar oluşturmak için birbirine bağlanır. Bu parçalar ısıl işleme tabi tutulur, istenen şekil ve ebatta kesilir ve son olarak korozyona karşı işlemlere tabi tutulur. Sonunda mıknatıslanırlar ve mıknatıs yaratılır. Daha sonra kalitesini belgelemek için test edilmiştir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.