Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Havşa Delikli Neodyum
Dünya Magnet, havşa delikli neodyum mıknatıslar kategorisinde yüksek kaliteli ürünler sunar. Manyetik güçleri sayesinde endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılırlar. Farklı boyutlarda ve şekillerde ürünler mevcuttur ve delikli tasarımları sayesinde vidalama gibi işlemler için kolaylık sağlarlar. Dayanıklı malzemelerden üretilen mıknatıslar, uzun ömürlüdür ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Dünya Magnet ile havşa delikli neodyum mıknatıs ihtiyaçlarınızı karşılayın ve işlerinizi daha verimli hale getirin.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 17 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
HAVŞA DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS
Bir neodim mıknatısı kısaca bir mıknatıstır. Her gün gördüğümüz normal mıknatıslardan farklı olan şey, mükemmel manyetik işlevi nedeniyle “Mıknatıs Kralı” olarak adlandırılması. Nd-Fe-B, sert ve kırılgan olan çok sayıda nadir toprak elementleri Nd, Fe ve B içerir. Yüzey oksidasyon ile kolayca aşındığından, NdFeB mıknatısı kaplanmalıdır. Yüzey kimyasal pasivasyon en iyi arıtma yöntemlerinden biridir.

HAVŞA DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI
Birim hacim başına düşük manyetik enerji rezervine sahiptir, bu da düşük frekans, yüksek akım ve yüksek güç bandı sınırlarında yüksek manyetik enerji yoğunluğu talebinde kullanımını sınırlar. Yüksek frekans, düşük güç ve zayıf elektrik alanı yüzeyi için daha uygundur. Nikel-çinko radyoda anten çubuğu ve orta frekans transformatörü çekirdeği olarak kullanılabilir ve TV alıcısında hat taşıyıcı transformatör çekirdeği olarak mangan-çinko kullanılabilir. Ek olarak, yumuşak manyetik iletişim hatlarında sensör ve filtre göbeği eklemek için de kullanılır. Yüksek frekanslı manyetik kayıt dönüştürücü, uzun yıllardır kullanılmaktadır.

HAVŞA DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ
Nadir toprak kalıcı mıknatıs malzemesi olarak, neodim mıknatısı çok yüksek bir manyetik enerji ürününe ve zorlayıcı kuvvete sahiptir. Aynı zamanda, yüksek enerji yoğunluğunun avantajları modern endüstride ve elektronik teknolojisinde kullanılan Nd-Fe-B sabit mıknatıs malzemesini önemsiz kılar; bu da minyatürleştirmeyi, hafif ve ince aletleri, elektroakustik motorları, manyetik ayırma mıknatıslanmasını ve diğerlerini mümkün kılar ekipmanı. Neodim mıknatısın avantajı, yüksek maliyetli performansı ve mükemmel mekanik özellikleridir. Nd-Fe-B'nin dezavantajı, çalışma sıcaklığının düşük olması, sıcaklık özelliklerinin düşük olması ve toz haline getirilmesi ve aşınmasının kolay olmasıdır. Temel bileşiminin gereklerini karşılamak için kimyasal bileşimini ayarlayarak ve yüzey işlemlerini uygulayarak iyileştirilmesi gerekir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.