Blog

Şerit Mıknatıs


Şerit Mıknatıs
Devamını oku

Güçlü Mıknatıs


Güçlü Mıknatıs
Devamını oku

Metal Toplayıcı Mıknatıs


Neodyum Mıknatıs

Devamını oku

Silikon Yapıştırıcı

Neodyum Mıknatıs
 

Silikon Yapıştırıcı

Çok çeşitli yapıştırıcılar mevcutken, silikon yapıştırıcı işlev bakımından daha iyidir. En son teknolojiye uygun üretilmiş silikon yapıştırıcılar, eşsiz esneklik ve son derece yüksek ısı direnci sağlar. Bu sayede elektrikli, elektronik, otomotiv, havacılık ve inşaat endüstrilerinde ve diğer sektörler için de geniş bir uygulama yelpazesine uygundur. Silikon yapıştırıcılar iki bileşenli sistemler, sadece havadaki nemle sertleşen tek bileşenli sistemler, UV ışığına veya basınca duyarlı sürümlere maruz kalan kürle sertleşen yapıştırıcılar içeren çeşitlerde mevcuttur. Çok az temas basıncı olan yüzeylere yapışır.
 

Şeffaf Soğuk Silikon

Genel olarak kullanıcılar yüksek sıcaklıklara dayanabilen bağlar üretmek için silikon yapıştırıcılara gereksinim duyabilir. Su ile sertleştikten ve kimyasallara direnç gösterdikten sonra bile esnek kalabilir. Bununla birlikte her tip silikon yapıştırıcısı kendi avantajlarını da sunmaktadır. Tek bileşenli sistemler karışım gerektirmeden ve oda sıcaklığında kürlenebilme özelliğine sahip olmanın rahatlığını vurgular. İki bileşenli bir sistemin karıştırılmasını gerektirse de bazı uygulamalar için gerekli olabilecek tek parça sistemlerden daha kalın bölümlerde sertleşebilir. UV veya radyasyonla kürlenmiş silikon yapıştırıcılar, ilave ısıtma veya aşırı ısı üretimi olmadan kürlemek için UV lambaları veya elektron ışını kullanır. Şeffaf soğuk silikon mükemmel elektriksel özelliklere sahiptir. Yüksek dielektrik dayanımı ile yalıtıcı veya tersine elektriksel olarak iletken olacak şekilde formüle edilebilir. Bir kısım silikon yapıştırıcılar, asetik asit gibi aşındırıcı bir öğe açığa çıkarır. Ancak tamamen aşındırıcı olmayan ve elektronikle kullanılabilen özel formülasyonlar vardır. Bunlar genellikle elektronik devre kartları için uygun bir kaplama olarak kullanılır. Silikon sistemler aynı zamanda hem cihazlarda hem de elektronik cihazlarda kabloları ve sensörleri yalıtmak için kullanılır.
 

Sıvı Silikon Yapıştırıcı

Silikon yapıştırıcı uygulamaları ev işlerinde yapıştırmaya ve sızdırmazlığa kadar sürdürür. Eşsiz özellikleri, ticari yazıcılar için bileşenlerin montajından tıbbi kateterlerin yapıştırılmasına kadar çok çeşitli uygulamalar için idealdir. Suya ve diğer kimyasallara dayanma kabiliyetleri sayesinde, taşımacılık endüstrisindeki contaları ve motorları yalıtmak için silikon sistemler kullanılır. Elektronik uygulamalarda saksı ve soğutucu takmak için de kullanılırlar. Sıvı silikon yapıştırıcı söz konusu olduğunda birçok seçenek sunmaktadır. En popüler ürünlerimizden biri, aşındırıcı olmayan türevde yapıştırıcılardır. Optik olarak net ve tıbbi uygulamalar ve biyouyumluluk için USP Sınıf VI şartnamelerine uygundur. Dikkat çekici başka bir silikon sistemi olan yapıştırıcılar termal olarak iletken, elektriksel olarak yalıtkan, aşındırıcı olmayan ve ısı transferi için uygundur.
Devamını oku

Neodyum Mıknatıs

Neodyum Mıknatıs
 

Neodyum Mıknatıs

Web sitemizde satışı devam eden ürünlerin en temeli olarak neodyum mıknatıs kategorisinde yeni çeşit ürünleri online mazağamıza eklemekteyiz. Neodyum mıknatıs ürünlerin birden fazla ebatı olduğu için ürünlerin sergilendiği ürün tanıtım sayfalarından aramış olduğunuz ürünü inceleyebilirsiniz. Ürün incelemenizin ardından dilerseniz online sipariş verebileceğiniz gibi müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek toplu satın alımlarda imkan tanınan indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Neodyum mıknatıs kategorisinde bulunan güncel ürünlerimizin listesi şunlardır;

# Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar
# Köşeli Neodyum Mıknatıslar
# Küp Neodyum Mıknatıslar
# Havşa Delikli Neodyum Mıknatıslar
# Düz Delikli Neodyum Mıknatıslar

Neodyum Mıknatıs

 
Devamını oku

Dünya Magnet

Dünya Magnet

Dünya Magnet
2006 yılı itibariyle ticari faaliyetlerine başlamıştır. Sektörel faaliyetlerine neodyum mıknatıs ürünleri Türkiye piyasasına getirerek pazarlama çalışmalarına devam etmektedir. Her çeşit ölçü ve ebatlarda neodyum mıknatıs ürünleri web sitemizde bulabileceğiniz gibi ayrıca tabaka magnetler, şerit magnetler, çıkartmalı yapışkanlı magnetler, ferrit mıknatıslı ürünleri de bulmanız mümkündür. Temin ettiğimiz ürünler güçsüz çinko mıknatıslardan değildir. Kendi sınıfında 1. kalite nikel kaplamaya sahiptir. Görünüm bakımından kaplaması kararmayan, asla atmayan ve tuzlu su testine tabi tutulmuş ayrıca 80°C ısıya dayanıklı olan mıknatıslardır.

Web sitemizde bulunan ürünlerin kategori bazında listesi;
 • Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar
 • Köşeli Neodyum Mıknatıslar
 • Küp Neodyum Mıknatıslar
 • Havşa Delikli Neodyum Mıknatıslar
 • Düz Delikli Neodyum Mıknatıslar
 • Tabaka Mıknatıslar
 • Ferrit (Oxit Kömür) Mıknatıslar
 • Şerit ve Etiketlik Mıknatıslar
 • Mıknatıslı Ürünler
 • Boru Mıknatıslar
 • Sekreterlikler
 • Küre Mıknatıslar
 • Pot Mıknatıslar
 • Silikonlar
 • Rulmanlar ve Bilyalar
 • Metal Toplayıcı Mıknatıslar

Tabaka magnet buzdolabı kapağının zemin üstünde mıknatıs özelliği taşıyan ve yapışan farklı biçimlerle oluşan süslemelerin katmanına verilen isimdir. Bu magnetler üretim olarak ekonomik ve çoğaltım için hızlı olduğu için genel olarak tercih edilmektedir. Genel olarak ev içinde tüketim imkanı mevcuttur. Magnet zeminine yapıştırıcı sürülerek kullanılan üründür.
 
Devamını oku

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.